Students and Classes

Students and Classes

School Year 2013-2014 

 Class  Speciality Room   Class Master  Students
 IX A  Services, Economic Field, English intensive courses (Technician in economic activities)  - Fabri Sorina  click here
 IX B  Services, Economic Field, (Technician in economic activities)  24 Tomi Neli   click here
 IX C   Services, Economic Field, (Technician in administration)  25  Vădăsan A.   click here
 IX D  Services, Commercial Field (Technician commercial activities)  26  Barbura Felicia   click here
 IX E   Services, Tourism and Food Field, Intensive English Courses (Technician in tourism)  16  Sfășie Simona  click here
 IX F   Services, Tourism and Food Field (Technician in gastronomy)  21  Mîndru Doina  click here
 X A  Services, Economic Field, English intensive courses (Technician in economic activities)  17 Radu Iuliana  click here
 X B  Services, Economic Field, (Technician in economic activities)  16  Ochiș Iuliana   click here
 X C  Services, Economic Field, (Technician in economic activities)  18  Condea Livia  click here
 X D Services, Economic Field, (Technician in administration)  20 Țiu Cosmina  click here
 X E Services, Commercial Field (Technician in procurement and contracting)  1  Mira Odagiu   click here
 X F Services, Tourism and Food Field, Intensive English Courses (Technician in tourism)  9  Popa Diana   click here
 X G Services, Tourism and Food Field (Technician in tourism)  17 Todor Silvia  click here
 XI A Services, Economic Field, English intensive courses (Technician in economic activities)  15 Dănilă Dorina  click here
 XI B Services, Economic Field, (Technician in economic activities)   11 Notaroș M.  click here
 XI C Services, Economic Field, (Technician in administration)  18  Endres Nicoleta  click here
 XI D Services, Commercial Field (Technician in procurement and contracting)  2  Moldovan A.  click here
 XI E Services, Commercial Field (Technician in procurement and contracting)  10  Stoiadin G.   click here
 XI F Services, Tourism and Food Field (Technician in tourism)  13  Tornean R.  click here
 XI G Services, Tourism and Food Field (Technician in tourism)  3  Bogdan Rodica  click here
 XII A Services, Economic Field, English intensive courses (Technician in economic activities)  4 Bălan Daniel   click here
 XII B Services, Economic Field, (Technician in economic activities)  8  Ciul Liliana   click here
 XII C Services, Economic Field, (Technician in administration)  17  Necula Liliana  click here
 XII D Services, Commercial Field (Technician in procurement and contracting)  20  Stoi Mariana  click here
 XII E Services, Tourism and Food Field, Intensive English Courses (Technician in tourism)  6  Rotaru Zoea   click here
 XII F Services, Tourism and Food Field (Technician in tourism)  7  Bohățel Diana   click here
 XII G Services, Tourism and Food Field (Technician in tourism)  12  Colțun Cosmin   click here
 XIII A Services, Tourism and Food Field (Technician in gastronomy)  15 Balaș Raluca  click here
 10 H Tourism and Food Field, Vocational School   23 Boca Sorina   click here